Silivri Dezenfeksiyon

Silivri Dezenfeksiyon olarak, özellikle uzun bir süredir içinden geçtiğimiz pandemi koşullarında hijyenik ortamlar sağlamak için gayret etmekteyiz. Alanında uzman ekibimiz ve kullandığımız yenilikçi yöntemler ile birlikte ev, okul ya da otomobil gibi pek çok ortamı, hassas bir şekilde dezenfekte işlemi yapmaktayız. Silivri dezenfekte özelinde COVID- 19 salgınından hijyenik olarak korunmak için yaşadığımız ya da vakit geçirdiğimiz yerlerin ne kadar temiz olması gerektiğinin bilincindeyiz. Hava yoluyla bulaşan bir virüs ile karşı karşıya olsak da, vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz evimizin temiz olmaması virüsün yayılmasına davetiye çıkarmaktadır. İşte bu nedenden ötürü,  ev, araç, kafe ya da restaurantların dezenfeksiyonu en az kişinin kendi hijyeni kadar önem arz etmektedir. Silivri dezenfektan ürünlerini, ülkenin farklı bölgelerinde hizmet veren kurumlarda bulmanız mümkündür. Silivri dezenfeksiyon şirketinin gayesi, hem ekiplerin yaptığı dezenfeksiyon işlemleri hem de üretilen dezenfektanlar sayesinde, insanların COVID-19 virüsünden en az şekilde etkilenmesidir. Bu kapsamda 7/24 randevu alabileceğiniz Silivri dezenfektan şirketi, dilediğiniz ortamı hızlı bir şekilde hijyenik hale getirmektedir. Dezenfeksiyon alanında piyasanın önde gelen firmalarından biri olarak, hızlı hizmetimizin yanı sıra tamamıyla hijyenik bir ortamın da garantisini vermekteyiz.

Silivri Dezenfeksiyon Hizmetleri

Silivri dezenfeksiyon firması, her zaman dikkat etmemiz gereken hijyen konusunda insanlara geniş çaplı bir hizmet vermektedir. Yaklaşık bir buçuk yıldır yaşamakta olduğumuz pandemi sürecinde hijyenik ortamlara daha da fazla ihtiyaç duyulmasının akabinde, firmamız hem çalışan sayısı hem de ekipman anlamında iyileştirmelere gitmiştir. Silivri dezenfekte firması olarak koronavirüs ile mücadelede ve genel anlamda hijyen sağlama konusunda, dünyada en çok başarı sağlayan ozon dezenfeksiyonu yöntemini kullanmaktayız. Dünyada dezenfeksiyon için her ne kadar başka çözümler de kullanılsa da, %99.9’luk bir başarı oranına sahip olan ozon gazı diğer yöntemlere göre daha geniş bir etki alanına sahiptir. Ozon gazı, dünyadaki en güçlü dezenfektan olmasının yanında tamamen doğaldır ve dolayısıyla herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesi içermez. Silivri dezenfektan firması çatısı altında, ev, ofis, otomobil/araba, cafe/restaurant, otel, kreş, anaokulu, okul, dershane ve otobüs gibi ortamların dezenfeksiyonu alanında hizmet vermekteyiz. İnsanların sıklıkla bulunduğu bu ortamları iyi ve tamamen doğal bir şekilde dezenfekte ederek, olası hastalıklara karşı güvenli bir ortam yaratmaktayız. Özellikle yaşadığımız koronavirüs pandemisinden korunmak için çok daha fazla ihtiyaç duyulan dezenfeksiyon işlemlerini, sağlığınızı korumak için profesyonel ekipmanlar ve tamamıyla doğal yöntemler ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Silivri Dezenfeksiyon’un Kullandığı Yöntemler

Kalabalık yerlerde ya da evimizde hijyenli bir ortamın olması, en büyük isteklerimizden bir tanesidir. Bu kapsamda çeşitli dezenfeksiyon yöntemlerine başvurarak, bulunduğumuz yerde bakterilerin  ya da mikropların minimum seviyede olması için uğraşırız. Dünya üzerinde dezenfeksiyon için kullanılan pek çok yöntem vardır. Bu yöntemlerden bazıları, nano gümüş ya da hidrojen peroksit gibi maddeler ile yapılan dezenfeksiyon işlemleridir. Ancak biz firma olarak, yapılan testler sonucunda en fazla faydayı sağladığı kanıtlanan ozon gazını tercih etmekteyiz. Ozon gazı bütünüyle doğal içeriği ile herhangi bir kimyasal barındırmadığı gibi, diğer yöntemlerden daha fazla başarılı sonuç vermektedir. Ozon gazı yöntemi ile, %99.9 oranında bakterileri, virüsleri ve bununla beraber ortamda oluşmuş kötü kokuları hızlı bir biçimde ortadan kaldırmaktayız. Dünyanın en güçlü ve en faydalı dezenfektanı olduğu bilinen ozon gazının uzman ekiplerimiz tarafından titiz bir şekilde kullanımı sonrası, dezenfekte edilen ortamın barındırdığı mikrop ya da bakteriler yok olmaktadır. Dezenfeksiyon işlemlerinde her ne kadar kimyasal madde kullanımı çok olsa da, ozon gazı gibi bütünüyle doğal yöntemler daha etkili sonuçlar vermektedir.

Ev Dezenfeksiyonun Önemi

Bulunduğumuz ortamlar içerisinde belki de en hijyenik olması gereken ortam evlerimizdir. Dışarıdan eve geldiğimiz zaman, beraberimizde pek çok farklı zararlı bakteriyi de getirmiş oluruz. Özellikle tüm gününü dışarıda geçiren biri için, bu olayın gerçekleşmesi kaçınılmazdır. Bakterilerin büyük sorunlara, hastalıklara yol açmaması için düzenli aralıklarla süpürge açarız, yerleri sileriz ya da toz alırız. Ancak bu işlemler zararlı mikroorganizmalardan kurtulmak için tek başına yeterli değildir. Çünkü göz ile görülemeyecek denli küçük bakterilerden tamamen arınmak için profesyonel bir dezenfeksiyon işlemi gerekmektedir. Profesyonel kişiler ve profesyonel ekipmanlar aracılığıyla yapılan dezenfeksiyon işlemleri sonucunda, bizim gündelik temizlik esnasında ulaşamadığımız tüm yerler temizlenir. Esasen bu bile profesyonel bir dezenfeksiyon işleminin önemini vurgular niteliktedir. Profesyonel bir dezenfeksiyonun öncesinde kişi elbette çeşitli kimyasal maddeler kullanarak ev temizliği yapabilir. Ancak hem yoğun kimyasal kullanımı hem de temizlik için kullanılan basınçlı spreyler veya parfümler, özellikle ev ortamında olumsuz etkiler yaratabilmektedir. Bu nedenle Silivri Dezenfeksiyon olarak, %100 doğal bir yöntem olan ozon gazı ile hem etkili hem de sağlıklı bir dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirmeyi tercih etmekteyiz.

Cafe ve Restaurant Dezenfeksiyonları

Sosyal hayatın kalbi olan cafeler ve restaurantların hijyen seviyesinin daima en üst seviyede yer alması çok önemlidir. Bu nedenle cafe ile restaurantların dezenfeksiyonu konusunda, profesyonel bir ekibin detaylı bir temizlik işlemi yapması daha faydalı olmaktadır. Hem çalışanların sağlığını korumak hem de söz konusu ortama giriş yapan insanların hijyenik bir ortamda vakit geçirmesini sağlamak için bu olmazsa olmazdır. Pek çok farklı kişinin girip çıktığı yerler olan cafeler ve restaurantlar, mikroorganizmaların üremesi için müsait alanlardır. İyi bir atmosfer yaratmak isteyen işletmeciler, bu nedenle hem doğal hem de profesyonel dezenfeksiyon işlemlerine yönelmektedirler. Elbette ki mekândaki çalışanlar gündelik temizliklerini aksatmadan yapmaktadır. Ancak çok büyük alanlar olan cafeler ve restaurantlar için yüzeysel, dolayısıyla derine inmeyen temizlikler genellikle yeterli değildir. Mekânı havalandırmak için açılan camlar ya da soğutma hizmeti için kullanılan klimalar, ortamdaki bakterilerin yer değiştirerek üremesine zemin hazırlayabilmektedir. Fakat profesyonel dezenfeksiyon ekipleri, ortamda bulunan tüm mikroorganizmaları son model araçlar vasıtasıyla ortadan kaldırmaktadır.

Silivri Dezenfeksiyon Fiyatları

Hijyenik bir ortamda yaşamak için olmazsa olmazlardan olan profesyonel dezenfeksiyon işlemlerinin içeriklerine göre fiyatlandırmaları farklıdır. Çünkü bazı kişiler evlerini dezenfekte ettirmek isterken, bazı kişiler de sahibi oldukları iş yerleri için dezenfeksiyon işlemi istemektedir.  Silivri dezenfeksiyon fiyat, bu bağlamda dezenfekte edilecek alanın büyüklüğüne ve diğer bazı koşullara göre belirlenmektedir. Silivri evde dezenfeksiyon fiyat, bir otel ya da büyük alana yayılmış restaurant dezenfeksiyonuna göre daha hesaplı olmaktadır. Bununla beraber Silivri evde dezenfekte fiyat özelinde kimi zaman yaptığımız kampanyalar sayesinde, kişiler hem %100 doğal yöntem olan ozon gazı ile evlerini temizletir hem de avantajlı fiyattan yararlanır. Söz konusu avantajlı fiyatlar yalnızca ev dezenfeksiyonu için değil; ofis, otomobil/araba, cafe/restaurant, otel, kreş, anaokulu, okul, dershane ya da otobüs gibi toplu taşıma araçları için de geçerlidir. Silivri dezenfekte firmaları içinde kullandığımız yöntem ve uzman ekibimiz ile birlikte, dilediğiniz ortamı hızlı ve profesyonel bir şekilde dezenfekte etmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler, 7/24 aktif olan randevu hattımızdan randevu alarak fiyat ve diğer konular için bizimle ulaşabilirler.

Siz Değerli Müşterilerimize Verdiğimiz Dezenfekte Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ev Dezenfeksiyonu

Dezenfekteci.com, mutfak eşyaları, tabaklar, mobilyalar ve duvarlar dahil olmak üzere evinizdeki tüm nesnelerin dezenfeksiyonunu sağlar.

Apartman Dezenfeksiyonu

Dezenfekteci.com, apartmanlarını steril tutmak isteyen tüm insanlara zaman ve enerji harcamadan yardımcı olan bir dezenfekte şirketidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis ve işyeri dezenfekte hizmetimiz sayesinde çalışma alanlarındaki veriminizi artırıyor ve çalışanlarınızın sağlığı güven altına alıyoruz.

Araç Dezenfeksiyonu

Hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri olan araçlarımızda yaşayan tüm bakteri ve virüsleri ortadan kaldırıyoruz.

Otel Dezenfeksiyonu

Otellerdeki ortak alan ve özel alanlar dahil tüm alanları dezenfekte ederek müşterilerinize %100 steril bir alan sağlıyoruz.

Okul Dezenfeksiyonu

Okul dezenfekte hizmetimiz sayesinde tüm çocuklarımız ve gençlerimizin daha güvenli bir şekilde eğitim görmesini amaçlıyoruz.

Hastane Dezenfeksiyonu

Hastane dezenfeksiyon hizmetimiz sayesinde ortak alanlardan ameliyathanelere kadar her ortamı %100 steril hale getiriyoruz.

Cafe/Restoran Dezenfeksiyonu

%100 doğal dezenfektanımız sayesinde hem mutfak hem ortak alanların dezenfeksiyon işlemini yaparak güvenli bir ortam sunuyoruz.

Fabrika/Depo Dezenfeksiyonu

Soğuk hava depoları, fabrika, idari bina ve tüm kapalı alanlarda %100 sterilizasyon sağlayarak sizi ve çalışanlarınızı güven altına alıyoruz.