Çorlu Dezenfekte Hizmetleri

Dünya’nın bilinen en etkili ve de tamamen doğal olan dezenfektanı ozon gazı ile ev, araba, işyerleri, okul, hastaneleri ve daha birçok kapalı dezenfektasyon gerektiren alanı yüzde yüz başarı ile bakteri, kötü koku ve virüslerden arındırıyor ve Çorlu Dezenfektasyon olarak siz değerli müşterilerimize tamamen steril bir ortam bırakıyoruz.

Son Teknoloji Dezenfeksiyon Firması

Çorlu dezenfekte firması olarak dezenfeksiyon konusunda yurtdışından aldığımız global tecrübelerimiz ve teknolojimiz sayesinde en güçlü ve en etkili dezenfeksiyon hizmeti sunmakta olan dezenfeksiyon firmasıyız.

Dünya üzerinde bilinen en güçlü dezenfektan ozon teknolojisini olarak bilinir.  Ozon sağlığa hiç zarar vermeden, tüm yüzeylere ulaşıp, bakterilerin neredeyse tamamını yok eder. Bunların yanında yağ, küf ve de kokular üzerinde de olumlu etkileri vardır.  Dezenfeksiyon hizmetimiz ile birlikte hem sağlığınızı koruyor hem de bulunabileceğiniz her bir ortamı yüksek seviyede steril ediyoruz.

Çorlu dezenfektan firması olarak dezenfeksiyon işlemimiz ozon gazı ile olduğundan, diğer dezenfeksiyon işlemlerinden farklılık göstermektedir. Çorlu dezenfekte olarak normalde ulaşılamayan en derin ve küçük noktalara bile gazın ulaşması sonucu ile tamamı ile temiz bir ortam sağlanır. Buna ek dezenfeksiyon işlemi sonrası herhangi bir artık madde bırakılmamakta olup ve dezenfekte işlemi sonrası asla bir temizlik ihtiyacı olmamaktadır.

Ozon ile Evde Dezenfekte İşlemi

Ozon gazı günümüzde bilinmekte olan en güçlü ve de en hızlı dezenfeksiyon maddesidir.  Çorlu dezenfektan hizmetleri olarak ozon gazı kullanmamızın sebepleri:

  • Ozon şu ana kadar bilinen en etkili dezenfektandır.
  • Ozon klora kıyasla çok daha hızlı bir şekilde etki eder.
  • Ozon ‘un etkisi anlık olarak görülür ve de tüm kirli yüzeyleri anında dezenfekte eder.
  • Ozon sonrasında oksijene dönüşür ve arkasında atık bırakmaz.
  • Çevre dostudur.
  • Haşere ve böceklerin popülasyonunu büyük oranda azaltır,
  • Ozon gazı tüm mikroorganizmaları yok edip tekrar oluşumunu da engeller.
  • Ozon gazı kimyasal maddelerin atıklarını elimine eder.
  • Ozon gazının gıdalarda kullanımı güvenlidir. Sağlığa zararı hiç yoktur.

Ev dezenfeksiyonu işleminde ozon gazı tercih edilme sebepleri: Ozon, yüksek aktivitesi ile çeşitli organik ve de inorganik moleküller ve atomlar ile reaksiyona girip onları oksitler. Bu oksitleme sonucunda havada bulunan bakterileri ve de mikropları etkisiz hale getirip sterilizasyon sağlar.  Ozon gazı yan ürün oluşturma riski asla taşımaz. Ozon ile yapılan bazı bilimsel çalışmalar sonucunda, ozonun çok güçlü bir oksidan olması sayesinde su ve havada; mikrop kırıcı, koku giderici ve de ortamı kirleten organik moleküllerin yok edicisi olarak kullanılabileceği tespit edilmiştir. Ozon jeneratörlerinin geliştirilmesi ile birlikte günümüz şartlarında ozon kullanımı alanını hızlı bir şekilde genişletmektedir. Ayrıyeten ozon kullanımı ile klima santralleri ve de soğutma kulelerin içerisinde oluşan Legionella hastalığı ve bu tür mekanlar içerisinde insanların hava yolu ile bulaştırabileceği diğer tüm hastalıkları da engellemektedir. Ortam içerisindeki hava kirliliği ve çok kötü kokuları yok etmesiyle, insanlarda ferahlama ve de zindelik hissi yaratmaktadır. Çorlu dezenfektasyon şirketi olarak sizlere en kaliteli hizmeti çok uygun fiyatla ile sağlamaktayız.

Ozon ile Ofis ve İşyeri Dezenfekte İşlemi

Ozon kist ve virüslere karşı klor ve benzeri maddelerden daha çok etkilidir. Çorlu Dezenfekte Şirketi firmamız bu sebeple ozon gazı kullanmaktadır.

Ozon; bakteri, küfleri ve virüs, yok eder, sporları, sigara dumanı, mantarı egzoz gazı gibi kötü kokuları, sudaki kontaminantları ve    yağları elimine eder, sülfür, demir, mangan ve hidrojen sülfatı ise oksidize eder.

Ofis ve işyerlerinizi ozon ile dezenfekte ettirmeniz için en önemli sebeplerden biri ozon gazının soluduğumuz hava ya da saf oksijenden elde edilmişidir.  Yani doğada bulunmakta olan gerçekten doğal bir dezenfektandır.

Bahsettiğimiz gibi virüs ve buna benzer birçok mikroorganizma hava yolu ile vücudumuza nüfus etmektedir. Bunlar da çeşitli hastalıklara sebep olur. Ozon dezenfeksiyonu işlemi sadece yüzeyleri değil, bununla birlikte ortam havasını steril hale getirerek çok ferah bir ortam oluşturması tercih edilme sebeplerindendir.

Bilinen tüm kimyasal dezenfektanlardan çok daha üstün olduğu için yaşadığınız ortamdaki organizmaları hemen okside edebilmesi ve böylece kullanım kolaylığından dolayı da tat ve koku bırakmadığı için diğer dezenfektanlardan çok daha sağlıklı ve de etkilidir.

Ozon gazı, havayı sağlıksız tüm mikroorganizmalardan arındırır. Ozon gazı diğer tüm temizlik maddeleri gibi kanserojen etkiye sahip değildir. Bunun yanında ozon patlamaz. Yangın tehlikesi asla yoktur. Çorlu evde dezenfekte fiyatları piyasada oldukça yüksektir. Çorlu dezenfekte firmaları arasında en uygun fiyatı en yüksek kalite ile sizlere sunuyoruz.

Otomobil Dezenfeksiyonu İşlemi

Ev dezenfeksiyonu işlemi ve ofis dezenfeksiyonu işlemi kadar gün içinde çok sık kullandığımız arabalarımızda da dezenfeksiyon son derece önemli bir işlemdir. Çoğu zaman her gün kullandığımız bu otomobillerin içi yapılan bilimsel araştırmalara göre bakteri ve mikroplar için çok ideal bir ortam olduğu gözlemlenmiştir. ,

Araca binen her birey kendi mikroplarını yanında getirir ve arca bırakır. Havaya yayılan tüm virüsler, solunum ve de el ile araç havalandırma sistemi içerisinde çoğalır. Bunlar üst solunum yolu enfeksiyonları, nezle, grip, soğuk algınlığı, bademcik iltihabı, sinüzit, dış kulak yolu iltihabı, hatta bronşit gibi ölümcül nitelikte hastalıklara dahi sebep olabilmektedir.

Arabaların klimaları ve de yüzeyleri sürekli olarak salgın hastalık üretmekte olan bir ortam halindedir. Sebebi zaman ile klimalarda zararlı organizmaların üremesidir. Aslında araç içi klimalar ortamı temizlememektedir. Bu sebeple belirli aralıklar ile araç dezenfeksiyonu işlemi sağlanmalıdır. Çorlu dezenfektasyon adı ile otomobil dezenfektasyon işlemini en kaliteli malzemeler ile vermekteyiz.

Restaurant Dezenfeksiyonu

Sosyal hayat ve de eğlence hayatının merkezi olan cafe ve restoranlar hijyenin sürekli olarak sağlanması zorunlu yerlerdendir. Bu sebeple bu yerlerin dezenfeksiyonunda müşteri ve çalışanların sağlığı riske atılmamalıdır.

Her gün bir sürü insanın geldiği yerler olan bu ortamlarda bakteri ve virüsler büyük bir tehlike olmaktadır

İşletme sahipleri mutlaka düzenli hijyen ve dezenfekte işlemleri yaptırmalıdır.

Kreş, Okul, Anaokulu ve Dershane Dezenfeksiyonu

Çorlu dezenfektan şirketi olarak çocuklarımız için her zaman en iyisini ve en mükemmelini isteriz. En önemlisi de çocuklarımızın sağlıkları konu olunca bizler çok daha dikkatli davranır, çocuklarımızın bulundukları her ortamın dezenfekte olmasına çok önem gösteririz.

Kreş, dershane, anaokulu ve okul gibi yoğun kullanım gösterilen ortak yaşam yerlerinin getirdiği başlıca problemler arasında en çok havayla bulaşan hastalıklar ve yoğun kişi sayısı sebebi ile oluşan kötü koku ve de dezenfeksiyon problemleridir.

Otobüs Dezenfeksiyonu İşlemi

Şehirler arası seyahatlerde sıkça tercih edilen ulaşım araçlarından olan otobüslerde dezenfeksiyon ve e hijyen çok önemlidir. Çünkü insan yoğunluğunun çok fazla olduğu ve de havalandırmanın az kaldığı bu toplu taşıma araçları içerisinde hastalık bulaşma riski çok yüksektir. Otobüs ve benzeri çok sık kullanılmakta bu tarz taşıma araçlarında günlük temizleme işlemi gerçekleştirilse de bu tam olarak yeterli değildir. Otobüslerin düzenli olarak dezenfektasyon işlemlerinin firmalarca gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Gerçekleştirilmediği durumlarda birçok kötü hastalığa sebebiyet verir.

Çorlu dezenfektasyon firması saymış olduğumuz ve bunlara benzer tüm dezenfekte işlemlerini siz değerli müşterilerimiz için hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır. Daha detaylı bilgi almak, çorlu dezenfeksiyon fiyat, Çorlu evde dezenfeksiyon fiyat bilgilerini öğrenmek ve iletişim bilgilerimizi öğrenmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Siz Değerli Müşterilerimize Verdiğimiz Dezenfekte Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Ev Dezenfeksiyonu

Dezenfekteci.com, mutfak eşyaları, tabaklar, mobilyalar ve duvarlar dahil olmak üzere evinizdeki tüm nesnelerin dezenfeksiyonunu sağlar.

Apartman Dezenfeksiyonu

Dezenfekteci.com, apartmanlarını steril tutmak isteyen tüm insanlara zaman ve enerji harcamadan yardımcı olan bir dezenfekte şirketidir.

Ofis Dezenfeksiyonu

Ofis ve işyeri dezenfekte hizmetimiz sayesinde çalışma alanlarındaki veriminizi artırıyor ve çalışanlarınızın sağlığı güven altına alıyoruz.

Araç Dezenfeksiyonu

Hayatımızda en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biri olan araçlarımızda yaşayan tüm bakteri ve virüsleri ortadan kaldırıyoruz.

Otel Dezenfeksiyonu

Otellerdeki ortak alan ve özel alanlar dahil tüm alanları dezenfekte ederek müşterilerinize %100 steril bir alan sağlıyoruz.

Okul Dezenfeksiyonu

Okul dezenfekte hizmetimiz sayesinde tüm çocuklarımız ve gençlerimizin daha güvenli bir şekilde eğitim görmesini amaçlıyoruz.

Hastane Dezenfeksiyonu

Hastane dezenfeksiyon hizmetimiz sayesinde ortak alanlardan ameliyathanelere kadar her ortamı %100 steril hale getiriyoruz.

Cafe/Restoran Dezenfeksiyonu

%100 doğal dezenfektanımız sayesinde hem mutfak hem ortak alanların dezenfeksiyon işlemini yaparak güvenli bir ortam sunuyoruz.

Fabrika/Depo Dezenfeksiyonu

Soğuk hava depoları, fabrika, idari bina ve tüm kapalı alanlarda %100 sterilizasyon sağlayarak sizi ve çalışanlarınızı güven altına alıyoruz.